Digitus | USB 3.0 Hub, 4-port Incl. 5V/2A power supply | DA-70240-1 | USB 3.0 Hub
- Код товара: 377114
- EAN: 4016032444244
- MPN: DA-70240-1
22.61€
Без налога: 18.69€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DA-70240-1 |
| Тип | USB 3.0 Hub |
| Producer product family | USB 3.0 Hub, 4-port Incl. 5V/2A power supply |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 42.00 мм |
| Gross width (mm) | 137.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1877 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Features | Supports data transfer rates at SuperSpeed (5 Gbps), high speed (480 Mbps), and full speed (12 Mbps); Downward compatible with USB 2.0 and 1.1; Number of ports: 4 |
| Длина кабеля | 1 м |
| Материал | Aluminum |