Brother PT-D410 | Mono | Thermal | Label Printer | White
- Preces kods: 377241
- EAN: 4977766823463
- MPN: PTD410ZW1
48.47€
Bez nodokļa: 40.06€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | PT-D410 |
| Produkta krāsa | White |
| Produkta veids | Label Printer |
| Wi-Fi | No |
| Drukāšanas tehnoloģija | Thermal |
| Printēšana | Mono |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 98.00 mm |
| Gross width (mm) | 307.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Palette Qty | 256 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.51 kg |
| Net weight | 0.76 kg |
| Citas funkcijas | Print speeds up to 20mm/sec; Prints 3.5, 6, 9, 12, 18mm labels; Connect to a PC via USB for additional labelling functionality; QWERTY keyboard |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Apdrukājamo materiālu veids | TZe Tape |
| Interfeiss | USB |