Brother PT-D410 | Mono | Thermal | Label Printer | White
- Код товара: 377241
- EAN: 4977766823463
- MPN: PTD410ZW1
48.47€
Без налога: 40.06€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | PT-D410 |
| Цвет товара | White |
| Wi-Fi | No |
| Технология печати | Thermal |
| Печать | Mono |
| Тип продукта | Label Printer |
| Gross depth (mm) | 224.00 мм |
| Gross height (mm) | 98.00 мм |
| Gross width (mm) | 307.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.75 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 302 мм |
| Gross width master carton | 208 мм |
| Gross height master carton | 200 мм |
| Net weight master carton | 0.384 кг |
| Tare weight master carton | 0.214 кг |
| Palette Qty | 256 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.51 кг |
| Net weight | 0.76 кг |
| Другие особенности | Print speeds up to 20mm/sec; Prints 3.5, 6, 9, 12, 18mm labels; Connect to a PC via USB for additional labelling functionality; QWERTY keyboard |
| Подключение Ethernet | No |
| Дуплексные функции | No |
| Тип носителя | TZe Tape |
| Интерфейс | USB |