D-Link | DWA-182 Wireless AC1200 Dual Band USB Adapter
- Preces kods: 377481
- EAN: 790069382239
- MPN: DWA-182
21.94€
Bez nodokļa: 18.13€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | DWA-182 Wireless AC1200 Dual Band USB Adapter |
| Gross depth (mm) | 97.30 mm |
| Gross height (mm) | 13.50 mm |
| Gross width (mm) | 29.10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6667 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Citas funkcijas | MU-MIMO; Dual-Band; Connectivity: Wireless AC, Wireless AC Wave 2; Interface: USB 3.0; Wireless speed: 400 Mbps 2.4 GHz, 867 Mbps 5 GHz |