D-Link | DWA-182 Wireless AC1200 Dual Band USB Adapter
- Код товара: 377481
- EAN: 790069382239
- MPN: DWA-182
21.94€
Без налога: 18.13€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | DWA-182 Wireless AC1200 Dual Band USB Adapter |
| Gross depth (mm) | 97.30 мм |
| Gross height (mm) | 13.50 мм |
| Gross width (mm) | 29.10 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6667 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Другие особенности | MU-MIMO; Dual-Band; Connectivity: Wireless AC, Wireless AC Wave 2; Interface: USB 3.0; Wireless speed: 400 Mbps 2.4 GHz, 867 Mbps 5 GHz |