Epson UltraChrome GS2 | T688100 | Ink cartrige | Black
- Preces kods: 378112
- EAN: 8809155556590
- MPN: C13T688100
113.75€
Bez nodokļa: 94.01€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T688100 |
| Producer product family | UltraChrome GS2 |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 859 pcs |
| Gross weight | 1.01 kg |
| Net weight | 0.91 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Savienojamie produkti | Epson SureColor SC-S30610, Epson SureColor SC-S50610 (4C), Epson SureColor SC-S50610 (5C) |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |