ETA | HEPA filter | ETA044900020 | 1 pc(s)
- Preces kods: 378194
- EAN: 8590393267910
- MPN: ETA044900020
4.45€
Bez nodokļa: 3.68€
| Ražotājs | ETA |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ETA044900020 |
| Producer product family | HEPA filter |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 27 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 1780 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Savienojamie produkti | For ETA0449, ETA1449, ETA2449, ETA3449, ETA4449, ETA5449, ETA6449, ETA7449, ETA8449, ETA3447 ETA3453, ETA4453, ETA5453, ETA6453, ETA7453, ETA8453 |
| Platums | 7 cm |
| Augstums | 9 cm |
| Dziļums | 7.5 cm |