Genesis | Gaming Headset | Radon 800 | Wired | On-Ear | Black
- Preces kods: 378342
- EAN: 5901969431612
- MPN: NSG-1791
53.72€
Bez nodokļa: 44.40€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Savienojuma veids | Wired |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Producer product name | Radon 800 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross width (mm) | 254.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 128 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Net weight | 0.49 kg |
| Konektora veids | 3.5 mm, USB Type-A |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Draivera lielums | 40 mm |
| Ierīces savienojamība | Wired |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Austiņu frekvence | 20-20k Hz |
| Materiāls | Artificial leather, Textile material |
| Iluminācija | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Mikrofona frekvence | 100-10k Hz |
| Galviņas izmēri | 40 mm |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |