Dual Band Wireless AX1800 USB Adapter | USB-AX55 Nano
- Preces kods: 378546
- EAN: 4711081760795
- MPN: 90IG06X0-MO0B00
37.32€
Bez nodokļa: 30.84€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Wireless |
| Producer product name | USB-AX55 Nano |
| Producer product family | Dual Band Wireless AX1800 USB Adapter |
| Gross depth (mm) | 128.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 3.44 kg |
| Tare weight master carton | 0.296 kg |
| Palette Qty | 4441 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |