Dual Band Wireless AX1800 USB Adapter | USB-AX55 Nano
- Код товара: 378546
- EAN: 4711081760795
- MPN: 90IG06X0-MO0B00
37.32€
Без налога: 30.84€
| Производитель | Asus |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Wireless |
| Producer product name | USB-AX55 Nano |
| Producer product family | Dual Band Wireless AX1800 USB Adapter |
| Gross depth (mm) | 128.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 430 мм |
| Gross width master carton | 255 мм |
| Gross height master carton | 270 мм |
| Net weight master carton | 3.44 кг |
| Tare weight master carton | 0.296 кг |
| Palette Qty | 4441 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Поддерживаемые операционные системы Windows | Windows 10, Windows 11 |