BLACK & DECKER | Fast Charger 18V-54 V, 2A, Li-ion BDC2A-QW
- Preces kods: 378586
- EAN: 5035048656570
- MPN: BDC2A-QW
19.15€
Bez nodokļa: 15.83€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1210 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer product name | BDC2A-QW |
| Producer product family | Fast Charger 18V-54 V, 2A, Li-ion |