BLACK & DECKER | Fast Charger 18V-54 V, 2A, Li-ion BDC2A-QW
- Код товара: 378586
- EAN: 5035048656570
- MPN: BDC2A-QW
19.15€
Без налога: 15.83€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1210 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.55 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Producer product name | BDC2A-QW |
| Producer product family | Fast Charger 18V-54 V, 2A, Li-ion |