Digitus | Charging Trolley 16 Notebooks up to 14"
- Preces kods: 379876
- EAN: 4016032482345
- MPN: DN-45003
406.03€
Bez nodokļa: 335.56€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Charging Trolley 16 Notebooks up to 14" |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 4000.00 g |
| PET | 320 g |
| Gross depth master carton | 800 mm |
| Gross width master carton | 1170 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 19.00 kg |
| Net weight | 18.00 kg |
| Krāsa | Black |
| Saturs | 1 x Mobile Charging Cabinet; 1 x Power Cable |
| Kapacitāte | Up to 16 Notebooks/Tablets up to 14'' |
| Dimensions (WxHxL) | 550 x 384 x 375 mm |