Digitus | Charging Trolley 16 Notebooks up to 14"
- Код товара: 379876
- EAN: 4016032482345
- MPN: DN-45003
406.03€
Без налога: 335.56€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Charging Trolley 16 Notebooks up to 14" |
| Gross depth (mm) | 440.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 600.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 4000.00 гр. |
| PET | 320 гр. |
| Gross depth master carton | 800 мм |
| Gross width master carton | 1170 мм |
| Gross height master carton | 440 мм |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 19.00 кг |
| Net weight | 18.00 кг |
| Цвет | Black |
| Содержание | 1 x Mobile Charging Cabinet; 1 x Power Cable |
| Емкость | Up to 16 Notebooks/Tablets up to 14'' |
| Dimensions (WxHxL) | 550 x 384 x 375 мм |