Goobay | 67975 | USB-C to USB-C
- Preces kods: 379947
- EAN: 4040849679759
- MPN: 67975
4.15€
Bez nodokļa: 3.43€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 67975 |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 605 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 8.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.599 kg |
| Inner carton packing Qty | 40 pcs |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Palette Qty | 22222 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Charging | Yes |
| For data transferring | Yes |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| USB versija | USB 3.2 GEN1 |
| Krāsa | Black |
| Tehniskās īpašības | Supports data transfer rates of up to 5 Gbit/s |
| Strāvas novērtējums | 3 A |