Goobay | 67975 | USB-C to USB-C
- Код товара: 379947
- EAN: 4040849679759
- MPN: 67975
4.15€
Без налога: 3.43€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 67975 |
| Тип | USB-C to USB-C |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 605 мм |
| Gross width master carton | 440 мм |
| Gross height master carton | 225 мм |
| Net weight master carton | 8.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.599 кг |
| Inner carton packing Qty | 40 шт. |
| Paper/Pasteboard | 12 гр. |
| Palette Qty | 22222 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Charging | Yes |
| For data transferring | Yes |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Цвет | Black |
| Версия USB | USB 3.2 GEN1 |
| Технические особенности | Supports data transfer rates of up to 5 Gbit/s |
| Сила тока | 3 А |