Dell | Keyboard | KB216 | Multimedia | Wired | NORD | Black
- Preces kods: 380765
- EAN: 5397063710669
- MPN: 580-ADIR
11.14€
Bez nodokļa: 9.21€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Tastatūras izkārtojums | NORD |
| Tips | Multimedia |
| Producer product name | KB216 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Keyboard |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bluetooth | No |
| Pele iekļauta | No |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 726 pcs |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Interfeiss | USB |
| Karstie taustiņi | Volume, mute, play/pause, backward, forward |