Dell | Keyboard | KB216 | Multimedia | Wired | NORD | Black
- Код товара: 380765
- EAN: 5397063710669
- MPN: 580-ADIR
11.14€
Без налога: 9.21€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Раскладка клавиатуры | NORD |
| Цвет товара | Black |
| Беспроводное подключение | No |
| Мышь входит в комплектацию | No |
| Технология подключения | Wired |
| Bluetooth | No |
| Тип | Multimedia |
| Producer product name | KB216 |
| Producer product family | Keyboard |
| Gross depth (mm) | 465.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 726 шт. |
| Gross weight | 0.54 кг |
| Net weight | 0.48 кг |
| Интерфейс | USB |
| Горячие клавиши | Volume, mute, play/pause, backward, forward |