Dell | Pro Webcam | WB5023
- Preces kods: 381172
- EAN: 5397184687567
- MPN: 722-BBBU
97.91€
Bez nodokļa: 80.92€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | WB5023 |
| Producer product family | Pro Webcam |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 1158 pcs |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Citas funkcijas | Rotation - Tilt. The large Sony STARVIS sensor in this 2K QHD, 1440p camera takes in substantial light to give you vibrant picture clarity and a vivid image. Privacy and protection with a shutter cap that magnetically snaps on and off and stows behind the webcam for handy safekeeping. Facial Detection Auto Exposure (FDAE) balances harsh lighting on your face for optimal image quality |
| Connections | USB-A (USB2.0 and Above) |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Uzstādīšanas tips | Tripod Mount Hole |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Skaņas samazināšana | Yes |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Win11/10 64 Bit |
| Tālummaiņas spēja | HD Digital Zoom up to 4X |
| Diagonālais redzes lauks | 65, 78 ° |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | MacOS |
| Fokuss | Autofocus |