Dell | Pro Webcam | WB5023
- Код товара: 381172
- EAN: 5397184687567
- MPN: 722-BBBU
97.91€
Без налога: 80.92€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | WB5023 |
| Producer product family | Pro Webcam |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 145.00 мм |
| Gross width (mm) | 71.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 50.00 гр. |
| Palette Qty | 1158 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Другие особенности | Rotation - Tilt. The large Sony STARVIS sensor in this 2K QHD, 1440p camera takes in substantial light to give you vibrant picture clarity and a vivid image. Privacy and protection with a shutter cap that magnetically snaps on and off and stows behind the webcam for handy safekeeping. Facial Detection Auto Exposure (FDAE) balances harsh lighting on your face for optimal image quality |
| Connections | USB-A (USB2.0 and Above) |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Подавление шума | Yes |
| Тип крепления | Tripod Mount Hole |
| Поддерживаемые операционные системы Windows | Win11/10 64 Bit |
| Функция приближения | HD Digital Zoom up to 4X |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Фокус | Autofocus |
| Диагональный угол обзора | 65, 78 ° |
| Поддерживаемые операционные системы Mac | MacOS |