Epson Singlepack Original | C13T11C240 | Ink cartrige | Cyan
- Preces kods: 382137
- EAN: 8715946711225
- MPN: C13T11C240
69.85€
Bez nodokļa: 57.73€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | C13T11C240 |
| Producer product family | Singlepack Original |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 429 pcs |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Net weight | 0.90 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C5890DWF; WorkForce Pro WF-C5390DW |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Kārtridža izmērs | L |