DEWALT | DT10302-QZ EXTREME 2nd Fix Circular Saw Blade 184mm 16mm Bore 24T
- Preces kods: 383106
- EAN: 5035048085868
- MPN: DT10302-QZ
13.27€
Bez nodokļa: 10.97€
| Ražotājs | DEWALT |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 1043.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross weight | 0.218 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | DT10302-QZ EXTREME 2nd Fix Circular Saw Blade 184mm 16mm Bore 24T |