DEWALT | DT10302-QZ EXTREME 2nd Fix Circular Saw Blade 184mm 16mm Bore 24T
- Код товара: 383106
- EAN: 5035048085868
- MPN: DT10302-QZ
13.27€
Без налога: 10.97€
| Производитель | DEWALT |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 1043.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 0.218 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | DT10302-QZ EXTREME 2nd Fix Circular Saw Blade 184mm 16mm Bore 24T |