Lenovo | ThinkSmart CAM | Black
- Preces kods: 383173
- EAN: 0195892053958
- MPN: 40CLTSCAM1
415.45€
Bez nodokļa: 343.35€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ThinkSmart CAM |
| Gross depth (mm) | 416.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.50 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 4.67 g |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 556 pcs |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Net weight | 1.30 kg |
| Tips | Collaboration camera |
| Citas funkcijas | Inbuilt beam forming mic array with 5m audio-pickup range; Built in VPU and Neural network for AI conference meeting function(Refer Annex 2); Auto Zoom; Auto Framing; People Counting; Speaker Tracking; Whiteboard Awareness |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Uzstādīšanas tips | Mounting bracket, USB2.0 cable |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1080 pikseļi |
| Tālummaiņas spēja | 4X digital zoom (with digital pan / tilt) |