Lenovo | ThinkSmart CAM | Black
- Код товара: 383173
- EAN: 0195892053958
- MPN: 40CLTSCAM1
415.45€
Без налога: 343.35€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ThinkSmart CAM |
| Gross depth (mm) | 416.00 мм |
| Gross height (mm) | 56.50 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 4.67 гр. |
| PET | 50.00 гр. |
| Palette Qty | 556 шт. |
| Gross weight | 1.80 кг |
| Net weight | 1.30 кг |
| Тип | Collaboration camera |
| Другие особенности | Inbuilt beam forming mic array with 5m audio-pickup range; Built in VPU and Neural network for AI conference meeting function(Refer Annex 2); Auto Zoom; Auto Framing; People Counting; Speaker Tracking; Whiteboard Awareness |
| Длина кабеля | 5 м |
| Максимальное разрешение видео | 1080 пикселей |
| Цвет товара | Black |
| Тип крепления | Mounting bracket, USB2.0 cable |
| Функция приближения | 4X digital zoom (with digital pan / tilt) |
| Встроенный микрофон | Yes |