ETA | Cosmetic Mirror | ETA135390000 Fenité | 17.8 cm
- Preces kods: 384170
- EAN: 8590393336388
- MPN: ETA135390000
24.73€
Bez nodokļa: 20.44€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | ETA135390000 Fenité |
| Diametrs | 17.8 cm |
| Produktu saime | Cosmetic Mirror |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 185 g |
| Plastic (No PET) | 55 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| TI weight (kg) | 0.045 kg |
| Volume (m3) | 0.004732 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Gross depth master carton | 392 mm |
| Gross width master carton | 229 mm |
| Gross height master carton | 248 mm |
| Net weight master carton | 2.404 kg |
| Tare weight master carton | 0.378 kg |
| Palette Qty | 108 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Citas funkcijas | Tilting is possible in the range of 0-90°; 3 lighting colors (3000-6500K); Battery life up to 5 hours; Charging via USB-C cable |
| Barošanas avota tips | Battery |