ETA | Cosmetic Mirror | ETA135390000 Fenité | 17.8 cm
- Код товара: 384170
- EAN: 8590393336388
- MPN: ETA135390000
24.73€
Без налога: 20.44€
| Производитель | ETA |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | ETA135390000 Fenité |
| Diameter | 17.8 см |
| Семейство продукта | Cosmetic Mirror |
| Gross depth (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 260 мм |
| Gross weight | 0.65 кг |
| Gross width (mm) | 260 мм |
| Net weight | 0.41 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 185 гр. |
| Plastic (No PET) | 55 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| TI weight (kg) | 0.045 кг |
| Volume (m3) | 0.004732 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Inner carton packing Qty | 1.00 шт. |
| Gross depth master carton | 392 мм |
| Gross width master carton | 229 мм |
| Gross height master carton | 248 мм |
| Net weight master carton | 2.404 кг |
| Tare weight master carton | 0.378 кг |
| Palette Qty | 108 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Другие особенности | Tilting is possible in the range of 0-90°; 3 lighting colors (3000-6500K); Battery life up to 5 hours; Charging via USB-C cable |
| Тип подачи питания | Battery |