Epson C13T11E140 | Ink cartrige | Black
- Preces kods: 384190
- EAN: 8715946711294
- MPN: C13T11E140
182.73€
Bez nodokļa: 151.02€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | C13T11E140 |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 901 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C5890DWF; WorkForce Pro WF-C5390DW |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Kārtridža izmērs | XXL |