Construction Hair Dryer | KX2200K-QS | 2000 W
- Preces kods: 387146
- EAN: 5035048331521
- MPN: KX2200K-QS
50.52€
Bez nodokļa: 41.75€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 122.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 65.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Gross weight | 2.63 kg |
| Net weight | 2.37 kg |
| Jauda | 2000 W |
| Producer product name | KX2200K-QS |
| Producer product family | Construction Hair Dryer |