Construction Hair Dryer | KX2200K-QS | 2000 W
- Код товара: 387146
- EAN: 5035048331521
- MPN: KX2200K-QS
50.52€
Без налога: 41.75€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 355.00 мм |
| Gross height (mm) | 122.00 мм |
| Gross width (mm) | 305.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 65.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Plastic (No PET) | 60 гр. |
| Gross weight | 2.63 кг |
| Net weight | 2.37 кг |
| Мощность | 2000 Вт |
| Producer product name | KX2200K-QS |
| Producer product family | Construction Hair Dryer |