BLACK & DECKER Planer KW750K, 82mm | 750 W
- Preces kods: 387330
- EAN: 5035048312070
- MPN: KW750K-QS
53.51€
Bez nodokļa: 44.22€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 750 W |
| Gross depth (mm) | 412.00 mm |
| Gross height (mm) | 222.00 mm |
| Gross width (mm) | 345.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 55.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.97 kg |
| Net weight | 5.37 kg |
| Apgriezienu ātrums | 16500 RPM |
| Producer product name | Planer KW750K, 82mm |
| Spriegums | 220-240 V |