Epson WORKFORCE ENTERPRISE AM-C5000 | Epson
- Preces kods: 388012
- EAN: 8715946705392
- MPN: C11CJ42401
11 553.56€
Bez nodokļa: 9 548.40€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 1314.00 mm |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Tare weight (kg) | 10.00 kg |
| Volume (m3) | 0.48 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1 pcs |
| Gross weight | 134.30 kg |
| Net weight | 124.30 kg |