Epson WORKFORCE ENTERPRISE AM-C5000 | Epson
- Код товара: 388012
- EAN: 8715946705392
- MPN: C11CJ42401
11 553.56€
Без налога: 9 548.40€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 570.00 мм |
| Gross height (mm) | 1314.00 мм |
| Gross width (mm) | 640.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 10.00 кг |
| Volume (m3) | 0.48 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1 шт. |
| Gross weight | 134.30 кг |
| Net weight | 124.30 кг |