Epson | EcoTank L8050 | Inkjet | Colour | Inkjet Printer | A4 | Wi-Fi
- Preces kods: 388638
- EAN: 8715946702919
- MPN: C11CK37402
516.56€
Bez nodokļa: 426.91€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | EcoTank L8050 |
| Produkta veids | Inkjet Printer |
| Wi-Fi | Yes |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Printēšana | Colour |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 540 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.0567 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Wooden | 1413.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Funkcijas |
| Dupleksā skenēšana | Manual |
| Interfeiss | Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (krāsains) | 8 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 8 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas izšķirtspēja (melnbalta, parasta kvalitāte) | 5760 x 1440 DPI |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Drukājamās krāsas | Black, Cyan, Light Cyan, Yellow, Magenta, Light Magenta |
| Fakss | No |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Ethernet/LAN savienojums | No |