Epson 103 EcoTank | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
- Preces kods: 389509
- EAN: 8715946701271
- MPN: C13T00S64A
30.83€
Bez nodokļa: 25.48€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | 103 EcoTank |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90 pcs |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Daudzums | Multipack 4-colours |
| Savienojamie produkti | EcoTank L1210, EcoTank L1250, EcoTank L3210, EcoTank L3211, EcoTank L3250, EcoTank L3251, EcoTank L3256, EcoTank L3260, EcoTank L3266, EcoTank L5290, EcoTank L5296, EcoTank L3550, EcoTank L3560, EcoTank L5590 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Kapacītāte | 65 ml |