Epson 103 EcoTank | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
- Код товара: 389509
- EAN: 8715946701271
- MPN: C13T00S64A
30.83€
Без налога: 25.48€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | 103 EcoTank |
| Gross depth (mm) | 95.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 13.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90 шт. |
| Gross weight | 0.46 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Количество | Multipack 4-colours |
| Совместимые продукты | EcoTank L1210, EcoTank L1250, EcoTank L3210, EcoTank L3211, EcoTank L3250, EcoTank L3251, EcoTank L3256, EcoTank L3260, EcoTank L3266, EcoTank L5290, EcoTank L5296, EcoTank L3550, EcoTank L3560, EcoTank L5590 |
| Производительность по страницам | N/A страниц |
| Емкость | 65 мл |