Digitus | 4 Port Gigabit PoE Switch | DN-95330-1 | Unmanaged | Desktop
- Preces kods: 389521
- EAN: 4016032484974
- MPN: DN-95330-1
46.43€
Bez nodokļa: 38.37€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Slēdža tips | Unmanaged |
| Formas faktors | Desktop |
| Producer product name | DN-95330-1 |
| Producer product family | 4 Port Gigabit PoE Switch |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 14.32 kg |
| Tare weight master carton | 1.032 kg |
| Palette Qty | 909 pcs |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Citas funkcijas | Supports PoE: One to four ports (802.af, 15.4 Watts) or for two ports (802.3.at, 30 Watts); Auto detect power device; will not burned non-standard PoE device or normal PoE switch; Comply with IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x standards |
| POE | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| Wi-Fi standartu | 802.3 af/at |