Digitus | 4 Port Gigabit PoE Switch | DN-95330-1 | Unmanaged | Desktop
- Код товара: 389521
- EAN: 4016032484974
- MPN: DN-95330-1
46.43€
Без налога: 38.37€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип свича | Unmanaged |
| Формат | Desktop |
| Producer product name | DN-95330-1 |
| Producer product family | 4 Port Gigabit PoE Switch |
| Gross depth (mm) | 60.00 мм |
| Gross height (mm) | 192.00 мм |
| Gross width (mm) | 165.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 510 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 350 мм |
| Net weight master carton | 14.32 кг |
| Tare weight master carton | 1.032 кг |
| Palette Qty | 909 шт. |
| Gross weight | 0.72 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Другие особенности | Supports PoE: One to four ports (802.af, 15.4 Watts) or for two ports (802.3.at, 30 Watts); Auto detect power device; will not burned non-standard PoE device or normal PoE switch; Comply with IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x standards |
| POE | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 4 |
| Wi-Fi стандарты | 802.3 af/at |