Huawei | Smart PV Optimizer | SUN2000-600W-P
- Preces kods: 389733
- EAN: 2000001267578
- MPN: SUN2000-600W-P
49.78€
Bez nodokļa: 41.14€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 300 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SUN2000-600W-P |
| Producer product family | Smart PV Optimizer |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1429 pcs |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.55 kg |
| Maks. Efektivitāte | 99.5 % |