Huawei | Smart PV Optimizer | SUN2000-600W-P
- Код товара: 389733
- EAN: 2000001267578
- MPN: SUN2000-600W-P
49.78€
Без налога: 41.14€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 300 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SUN2000-600W-P |
| Producer product family | Smart PV Optimizer |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1429 шт. |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.55 кг |
| Max. Efficiency | 99.5 % |