BLACK & DECKER | KX1650-QS | 44.4 l/s | 1750 W | Air Blower
- Preces kods: 389968
- EAN: 5035048331491
- MPN: KX1650-QS
19.52€
Bez nodokļa: 16.13€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 233.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Ferrous metals | 5.70 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 210.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 105.90 g |
| PET | 4.10 g |
| Plastic (No PET) | 9.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Wooden | 65.20 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Net weight | 0.87 kg |
| Tips | Air Blower |
| Producer product name | KX1650-QS |
| Gaisa plūsma | 44.4 L/s |
| Jauda | 1750 W |