BLACK & DECKER | KX1650-QS | 44.4 l/s | 1750 W | Air Blower
- Код товара: 389968
- EAN: 5035048331491
- MPN: KX1650-QS
19.52€
Без налога: 16.13€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 233.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Ferrous metals | 5.70 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 210.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 105.90 гр. |
| PET | 4.10 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Wooden | 65.20 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.06 кг |
| Net weight | 0.87 кг |
| Тип | Air Blower |
| Producer product name | KX1650-QS |
| Поток воздуха | 44.4 л/с |
| Мощность | 1750 Вт |