BLACK & DECKER | PV1200AV-XJ | Car vacuum cleaner
- Preces kods: 389994
- EAN: 5035048617625
- MPN: PV1200AV-XJ
39.12€
Bez nodokļa: 32.33€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 182.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 140 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Gross weight | 1.84 kg |
| Net weight | 1.66 kg |
| Tips | Car vacuum cleaner |
| Producer product name | PV1200AV-XJ |
| Kabeļa garums | 5 m |