BLACK & DECKER | Paint Spray Gun, 1200 ml | HVLP200-QS
- Preces kods: 390725
- EAN: 5035048340790
- MPN: HVLP200-QS
40.14€
Bez nodokļa: 33.17€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 345.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 48.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Net weight | 2.16 kg |
| Producer product name | HVLP200-QS |
| Producer product family | Paint Spray Gun, 1200 ml |
| Jauda | 400 W |
| Spriegums | 220-240 V |