BLACK & DECKER | Paint Spray Gun, 1200 ml | HVLP200-QS
- Код товара: 390725
- EAN: 5035048340790
- MPN: HVLP200-QS
40.14€
Без налога: 33.17€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 310.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 345.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 48.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.40 кг |
| Net weight | 2.16 кг |
| Producer product name | HVLP200-QS |
| Producer product family | Paint Spray Gun, 1200 ml |
| Мощность | 400 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |