Digitus | 4K HDMI Extender Set, 4K/30Hz
- Preces kods: 390804
- EAN: 4016032429449
- MPN: DS-55500
154.72€
Bez nodokļa: 127.87€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 4K HDMI Extender Set, 4K/30Hz |
| Gross depth (mm) | 199.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 149.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Palette Qty | 728 pcs |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Citas funkcijas | Extends the maximum length for HDMI cables to up to 70m whereby only a simple network cable is used between a sender and a receiver unit; xtends 4K video contents to up to 40m with a CAT 6 cable; Offers simple and quick distribution for HDMI video signals - position your monitors wherever you wish; Supports 4K Ultra HD (30Hz), 4096 x 2160p resolution; Uses HDBaseT technology |