Digitus | 4K HDMI Extender Set, 4K/30Hz
- Код товара: 390804
- EAN: 4016032429449
- MPN: DS-55500
154.72€
Без налога: 127.87€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 4K HDMI Extender Set, 4K/30Hz |
| Gross depth (mm) | 199.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 149.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| Palette Qty | 728 шт. |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.85 кг |
| Другие особенности | Extends the maximum length for HDMI cables to up to 70m whereby only a simple network cable is used between a sender and a receiver unit; xtends 4K video contents to up to 40m with a CAT 6 cable; Offers simple and quick distribution for HDMI video signals - position your monitors wherever you wish; Supports 4K Ultra HD (30Hz), 4096 x 2160p resolution; Uses HDBaseT technology |