Digitus | HDMI to VGA converter adapter | DA-70461 | Black
- Preces kods: 390805
- EAN: 4016032368007
- MPN: DA-70461
9.64€
Bez nodokļa: 7.97€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | DA-70461 |
| Producer product family | HDMI to VGA converter adapter |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 41 g |
| PET | 20.00 g |
| Palette Qty | 3780 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Citas funkcijas | The DIGITUS DA-70461 converts digital HDMI signals into analog VGA signals. Modern playback devices, such as notebooks, Blu-ray players, DVD players, game consoles, etc., can be connected with older VGA monitors or projectors. The converter is also equipped with a 3.5 mm audio jack. Any existing audio signal is converted in parallel. This enables additional audio playback by connecting your speakers or surround sound system |
| Tips | HDMI to VGA |
| Izejas savienotāji | 1x VGA |
| Ieejas tips | HDMI Type A and 3.5 mm audio |