Digitus | HDMI to VGA converter adapter | DA-70461 | Black
- Код товара: 390805
- EAN: 4016032368007
- MPN: DA-70461
9.64€
Без налога: 7.97€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | DA-70461 |
| Producer product family | HDMI to VGA converter adapter |
| Gross depth (mm) | 265.00 мм |
| Gross height (mm) | 23.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 41 гр. |
| PET | 20.00 гр. |
| Palette Qty | 3780 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Другие особенности | The DIGITUS DA-70461 converts digital HDMI signals into analog VGA signals. Modern playback devices, such as notebooks, Blu-ray players, DVD players, game consoles, etc., can be connected with older VGA monitors or projectors. The converter is also equipped with a 3.5 mm audio jack. Any existing audio signal is converted in parallel. This enables additional audio playback by connecting your speakers or surround sound system |
| Тип | HDMI to VGA |
| Выходные соединения | 1x VGA |
| Тип ввода | HDMI Type A and 3.5 mm audio |