Digitus | 7-port USB Hub | DA-70241-1 | USB Hub
- Preces kods: 390806
- EAN: 4016032447474
- MPN: DA-70241-1
37.72€
Bez nodokļa: 31.17€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB Hub |
| Producer product name | DA-70241-1 |
| Producer product family | 7-port USB Hub |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Palette Qty | 2085 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB pieslēgvieta | 7x USB-A |